Rain Bird Sulama Sistemleri

 

 

 

 

Konutsal Sulama

Küçük sitelerden orta ölçekli sitelere kadar, konutların otomatik sulama sistemleri, ürünler ve servisler için ideal çözümler bulacaksınız.Yüksek kalitede, uygulaması kolay, ekleme yapması kolay ve kullanımı kolay ürünler öneriyoruz.

Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Bu seçiminizle, güvenini kazanmak zorunda olduğunuz müşteriye karşı sorumluluk altına girmiş oluyorsunuz. Bu sebeple, sadece beklenen performansı gösteren ürünleri tercih etmeniz gerekiyor. Bugünün yüksek standartlarını karşılayan ve uzun vadede müşteri beklentilerini aşacak olan ürünler.

Bakmak, denemek ve değerlendirmek için zaman ayırınız.

Rain Bird uygulayın. Güven sağlayın.

 

 

 

Saha Sulama 

Burada Otomatik Sulama için ideal çözümler , yani orta büyüklükten geniş büyüklüğe tüm sahalar için ürünler ve servisler bulabilirsiniz. Vandalizme, halka açık yerlerdeki zorlu koşullara karşı dayanıklı kaliteli ürünler, programlama çözümleri, en güçlü ve kullanımı en kolay, Bilgisayar kontrollü veya merkezi kontrol sistemleri öneriyoruz.
Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Bu seçiminizle, güvenini kazanmak zorunda olduğunuz müşteriye karşı sorumluluk altına girmiş oluyorsunuz. Bu sebeple, sadece beklenen performansı gösteren ürünleri tercih etmeniz gerekiyor. Bugünün yüksek standartlarını karşılayan ve uzun vadede müşteri beklentilerini aşacak olan ürünler.

 

Spor Sahaları Sulama 

Burada, futbol, at yarışı, hokey ve tenis gibi sporların yapılacağı spor sahaları için özel olarak dizayn edilmiş Rain Bird çözümleri bulabilirsiniz. 
Bu sulama ürünleri ve servisleri, stadyumlar, spor kompleksleri veya doğal yada yapay çim sahalar için idealdir.
Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Bu seçiminizle, güvenini kazanmak zorunda olduğunuz müşteriye karşı sorumluluk altına girmiş oluyorsunuz. Bu sebeple, sadece beklenen performansı gösteren ürünleri tercih etmeniz gerekiyor. 
Bugünün yüksek standartlarını karşılayan ve uzun vadede müşteri beklentilerini aşacak olan ürünler.

 


Copper ShiedTM Teknolojili XFS Toprak Altı Damla Sulama Hattı.

UYGULAMA

■ Copper Shield™ Teknolojili Rain Bird®

■ XFS Toprak AltıDamla Sulama Hattı, Rain Bird Damla Sulama Ailesinin en son yeniliğidir. Rain Bird’ün patent başvurusu yapılmış olan Copper ShieldTeknolojisi, damlatıcıyı kök girişine karşı koruyarak çim alanı veya çalılık ve yer örtücü bitki alanlarında kullanım için uzun süre dayanan, fazla bakım gerektirmeyen bir torak altı sulama sistemi oluşturur.

■ Copper Shield™ teknolojili XFS Dripline Toprak Altı Damla Sulama Hattı, tasarım ve montajını en kolay hale getiren, sektördeki en esnek damla sulama borusudur.

■ Rain Bird Kilitli Tip Bağlantı Parçalarını, XFF Dripline İçten Geçmeli Bağlantı Parçalarını ve diğer 17 mm içten geçmeli bağlantı parçalarını kabul eder.

GENEL ÖZELLIKLER

Kolay Kurulum

- Özel malzeme, belirgin şekilde daha yüksek esneklik ve dolaşma dayanıklılığı sunar ve daha az bağlantı parçası kullanımıyla daha sıkı dönüşlere izin vererek daha kolay ve daha hızlı montaj sağlar.

- Daha uzun yanal geçişler tasarımı basitleştirir ve montaj süresini azaltır.

- Borunun daha kolay açılabilmesi döşenmesini çok daha kolay hale getirir; bükülmez ve dolaşmaz.

- Aralığın seçilebilmesi, çeşitli uygulamalar için tasarım esnekliği sağlar Güvenilir

- XF Yüzey Altı Damlatıcılar, kök girişine karşı Rain Bird’ün patent başvurusu yapılmış Copper Shield™ teknolojisi ile korunur. Böylece kök girişini engellemek için bakım veya kimyasal maddelerin değiştirilmesini gerektirmeyen bir sistem elde edilir.

- Kumtaşına Dayanıklı Damlatıcı. Kendini yıkama fonksiyonuyla (sulama çevrimi sırasında herhangi bir zamanda kesintisiz olarak kendiniyıkayan hareketli bir diyaframla) birlikte ekstra geniş bir akış yolu kullanımı sayesinde tıkanmaya karşı dayanıklıdır.

- Basınç dengeleyici yayıcı tasarımı, tüm yanal uzunluk boyunca uyumlu bir debi sağlayarak (eğimli yerlerden veya damlatıcının hat içindeki konumundan bağımsız) yüksek bir üniformluk sunar). Dayanıklı

- 1,2 mm et kalınlığı. En yüksek mekanik ezilme ve kırılma dayanımı.

- Çift-katmanlı (siyah üzerine kahverengi) boru, kimyasal maddelere, UV hasarına ve alg oluşumuna karşı eşsiz dayanım sağlar.

TEKNIK ÖZELLIKLER

Basınç: 0,59 ila 4,14 bar

Debi: 2,3 l/saat

Sıcaklık: Su: Maks. 38º C

Ortam: Maks. 52º C

Gerekli Filtrasyon: 125 mikron

BOYUTLAR

Dış çap: 16,1 mm

İç çap: 13,6 mm

Et kalınlığı: 1,2 mm

Aralık: 33 ve 50 cm.

MODELLER

XFS2333100: 33 cm yayıcı aralığı ve 100 m sarım uzunluğu

XFS2350100: 50 cm yayıcı aralığı ve 100 m sarım uzunluğu

XFSV2333100: 33 cm yayıcı aralığı ve 100 m sarım uzunluğu